Акулите схрускаха хищниците в края с 4:3

снимка: news.yahoo.com

Отборът на Сан Хосе Шаркс взе важна победа като домакин над Нешвил Предътърс с 4:3 в пореден мач от НХЛ на САЩ и Канада. Победното попадение за „акулите" стана дело на Дан Бойл 60 секунди преди края на срещата.

 

Джо Павелски откри резултата в средата на първата третина в полза на Сан Хосе, но Майкъл Санторели изравни в края на третината. Във втората част на срещата отборите си размениха по още едно попадение, като Джейми МакГин даде нов аванс на домакините, но Марсел Гоч отново изравни.

 

Нешвил поведоха в резултата в средата на последната част чрез Патрик Хорнквист, но Девън Сетогучи възстанови статуквото. Тогава дойде моментът на Дан Бойл, който донесе победата на своя тим.

 

„Акулите" са лидери в Западната конференция с 13 победи от 19 срещи до момента. Нешвил пък инкасираха девета загуба, като „хищниците" имат само седем успеха от началото на сезона.