Адебайор: Няма да спечелим титлата, ако нямаме манталитет на победители

снимка: БГНЕС

Напдателят на Арсенал Емануел Адебайор се обърна към съотборниците си, заявявайки, че те няма да спечелят титлата в Англия, ако не развият победителски манталитет, нещо, което им е липсвало по време на мача с Тотнъм вчера, в който „артилеристите" водеха до 90 мин. с 4:2, но постигнаха само равен.

 

„Много сме разочаровани. В момента сме паднали духом, защото направихме всичко възможно за трите точки, а достигнахме до една. Съжаляваме, че нещата не вървят както трябва. Това беше един от най-трудните мачове в живота ми, защото водехме с 4:2 до 90 мин. и не разбирам как завършихме на равно." заяви Адебайор.

 

Арсенал вече са на шест точки от лидера Ливърпул и през уикенда ще трябва да пътува за мач със Стоук Сити.