
Емблемата на Ливърпул Стивън Джерард заяви, че тази година на „Анфийлд" витае силна вяра. „Червените" се надяват, че след като поведоха с класирането, може да прекъснат чакането си от 18 години и най на края да се доберат до шампионска титла.
„Чувството да бъдеш лидер в класирането е чудесно, особено като знаеш че си победил два преки съперника за титлата. Тази година имаме чувство, че можем да спечелим навсякъде. Никой тук обаче не хвърчи в облаците. Това да оглавяваш таблицата е допълнително напрежение, всички играят още по-навито срещу нас." заяви капитанът на „червените".
Този сезон Ливърпул вече победи Челси и Манчстър Юнайтед и феновете от „Коп" вече мечтаят за титлата в Премиършип.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ