
Мениджърът на Съндарланд Рои Кийн заяви, че снощи отборът му е изиграл най-слабия си мач за сезона. Отборът не можа да затвърди позицията си, спечелена след победата през уикенда срещу Нюкясъл и снощи загуби от Стоук Сити с 0:1.
„Загубата от Манчестър Сити у дома беше лоша, но вчера беше още по-зле. Не направихме нищо, за да вземем точки. Не си подавахме, не се движехме. Вратарят им имаше да спаси само една топка. Трябва да си спечелиш правото на победа, а ние не направихме това. Сами пуснахме вълка в кошарата и не показахме нищо от това, което можем. Това беше най-слабия ни мач, а пасовете бяха най-голямото разочарование за мен." заяви бившата звезда на Юнайтед.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ