Безплоден Юнайтед оцеля на гости на Кристъл Палас (ВИДЕО)

Манчестър Юнайтед продължи негативната си статистика през сезона и вече над 5 часа футбол няма отбелязан гол. „Червените дяволи“ не просто се задоволиха с равенство 0:0 като гости на Кристъл Палас, но и дори трябва да са по-доволни от спечелената точка, защото до последно трябваше да се бранят, а и съперникът имаше далеч повече и по-чисти положения.

Още в първия четвърт час Кристъл Палас имаше две стопроцентови ситуации, с които да открие резултата, като при една от тях Давид де Хеа трябваше да избива топката в горната греда в 13-ата минута, за да опази вратата си.

Манчестър Юнайтед изпитваше сериозни проблеми дори да изнася топката, а не просто да създава голови положения, като завърши срещата само с един точен удар. Домакините до последно натискаха звездния си съперник в неговата половина, но не им достигна класа в завършващия удар, за да се поздравят със заслужен успех.

Съдията спести червен картон на звездата на домакините Йоан Кабай, който и изпусна най-чистото положение след почивката, но това не може да служи за оправдание за безличното представяне на „дяволите“.

Манчестър Юнайтед имаше минималната възможност да излезе на върха във Висшата лига след края на кръга, но със самото си представяне индикира, че в момента е далеч от нужната класа за лидерство.

Тимът с 21 точки остава на 4-то място и вече е изместен от Лестър, който има 22, след като днес постигна поредния си успех след обрат до 3:2 като гост на Уест Хам. Кристъл Палас е с 16 пункта на 8-мо място.

Crystal Palace 0 - 0 Manchester United Full...by ViralDailyTV