Аталанта победи Палермо с 1:0 в след доиграването на двубоя

Аталанта победи Палермо с 1:0 в мач от третия кръг на Серия А. Срещата бе прекъсната за около 30 минути заради проливен дъжд.

В 64-та минута главният съдия Андреа Де Марко прекъсна мача, тъй като топката не можеше да се движи по силно наводнения терен. Двата отбора се прибраха в съблекалните, докато дъжда спре.

Атланта стигна до победата с гол в 34-та минута на аржентинския нападател Херман Денис. Отборът на Атланта стартира сезона с наказание от 6 точки заради участие в скандала с уговорени мачове в Калчото.

Във втория кръг от сезона Аталанта завърши 2:2 с Дженоа, а първия кръг бе отложен заради стачка на футболистите. В класирането Палермо е на 6-то място с 3 точки, а Аталанта е на последната позиция с минус 2 точки.