Живков: Съжаляваме много, не коментирам съдийството

Венцислав Живков изрично сподели, че не желае да коментира скандалното съдийство Калин Людмилов, който отсъди незаслужена дузпа в полза на Локомотив София в днешното столично дерби за Купата на България.

В 78-та минута Черни фаулира Костадинов извън наказателното поле, но страничният съдия настоя пред главния, че нарушението е в пеналта. 5 минути не се игра футбол преди Пеев да реализира - гол, който класира напред "железничарите" след общо 0:1 в полза на Емо Велев и компания.

"Не сме доволни от това, което се случи днес. Съжаляваме много, че така стана", коментира след срещата Венци Живков.

"Не коментирам съдийството, ще видите на повторението какво се случва, съдиите ги коментирайте вие. Не само заради дузпата паднахме, не играхме добре. Това е", сподели още директорът в ЦСКА и побърза да си тръгне от "Българска армия".

Емил Костадинов пък се изниза веднага след срещата, като сподели набързо, че ЦСКА е изиграл слаб мач, но и той, подобно на Живков, не беше особено словоохотлив след слабата продукция на 31-кратните шампиони.

Преценете сами дали имаше дузпа за отбора на Локомотив (София) или нарушението е извън наказателното поле във видеото: