Живко Миланов титуляр при разгромна победа на Васлуй

снимка: Guliver/Getty Images

Живко Миланов игра като титуляр при победата на Васлуй с 4:0 над Газ Метан Медиас в среща от 30-ия кръг на румънското първенство по футбол.

Победата изкачи отбора на българския бранител на второ място и само на три точки от лидера Клуж, а до края на шампионата остават четири кръга.

Миланов, за когото се носят слухове, че от следващия сезон ще смени фланелката на Васлуй с тази на родния си тим Левски, игра пълни 90 минути при категоричния успех.

Победният гол за падна още в 16-та минута, когато Адаилтон откри резултата с петия си гол в шампионата. По-късно цели три пък вкара зимбабвиецът Майк Темванджира, който оформи крайното 4:0.

По-рано през деня Валентин Илиев вкара прекрасен гол за победа на Стяуа с 2:0 срещу Конкордия, припомня БТА. С това грандът от Букурещ остана четвърти и е на две точки зад Васлуй. За отбора от Кяжна цял мач игра бившият футболист на Черноморец Бургас - Пламен Крумов.