
През последния сезон Барселона безспорно са невероятно силен отбор и представянето им във всички първенства, в които участват, е категорично доказателство за това. Самочувствието на всеки един футболист на каталунците е, че е част от най-добрия отбор в момента, а бранителят на тима Жерар Пике го обяви.
"Да играеш за Барселона е не само въпрос на чест, а е и удоволствие. Надявам се да приключим сезона с всички възможни титли, за които се борим. Начина по който играем ме кара да съм убеден, че не Манчестър Юнайтед, а ние сме най-добрият отбор в света в момента.
Заслужаваме всичко, за което се борим, и аз съм сигурен, че ще успеем да го постигнем, именно защото всичко е в наши ръце. Искам да подчертая, че изключително голяма заслуга за успехите ни имат и феновете ни, които наистина ни оказват безрезервна подкрепа и в името на които правим всичко", каза Пике.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ