
Отборът от Формула 1 Заубер обяви, че все пак няма да обжалва дисквалификацията си от Гран при на Австралия в Мелбърн през уикенда.
Тогава и двамата пилоти на тима успяха да запишат точки на "Албърт Парк", но в последствие Камуи Кобаяши и Серхио Перес бяха дисквалифицирани от стюардите, като причина за това бе техническа нередност в задните им крила.
Първоначално от Заубер довериха, че най-вероятно ще обжалват решението, но днес развръзката на случая бе съвсем различна.
"Ние по никакъв начин не се ползвахме с предимство спрямо останалите, но е факт, че имаше нарушение на правилата. Взехме си бележка от решението на стюардите", коментира техническият директор Джеймс Кей.
"Вече сме взели мерки, че нищо подобно няма да се случи отново в бъдеще", обеща Кей.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ