
Ярно Трули, Ник Хайдфелд, Хейки Ковалайнен, Камуи Кобаяши и Кристиан Клиен са спряганите имена за нови пилоти на тима на Заубер през 2010-а. След като Петер Заубер си върна притежанието върху тима на БМВ, той ще се опита да привлече качествени състезатели за кампанията догодина.
„Освен тях, да не забравяме и Педо де ла Роса", каза още самият Заубер. „Той има много тестове с тима на Макларън зад гърба си, което би ни било от голяма полза", добави шефът на тима.
66-годишният Заубер също така призна, че руснакът от сериите от GP2 Виталий Петров, който има гарантирани приходи от спонсорски договори на стойност 10-15 милиона долара, също е вариант. „Ако го вземем, ще можем да разчитаме на руския пазар през 2011-а година", каза Заубер.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ