
снимка:
f1fanatic.co.uk
Пилотът на Ред Бул Себастиен Буеми, така и не успя да подкара болид от Формула 1 върху лед. Младият ас трябваше да направи шоу на леда на Олимпийския басейн в парк "Жан-Драпо" в канадския град Монреал.
Буеми трябваше да направи няколко кръгчета зад волана на един от болидите на Ред Бул на 17 януари, но топлото време в Монреал провали плановете на състезателя.
Екипът на Ред Бул не успя да направи своето шоу, но е успял да направи няколко фотографии на болида, специалните гуми, които бяха "подковани" за да са стабилни върху леда, както и на околностите в парка "Жан Драпо".






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ