Защо пропадна леденото шоу на Себастиен Буеми (снимки)

галерия:

снимка: f1fanatic.co.uk

Пилотът на Ред Бул Себастиен Буеми, така и не успя да подкара болид от Формула 1 върху лед. Младият ас трябваше да направи шоу на леда на Олимпийския басейн в парк "Жан-Драпо" в канадския град Монреал.

 

Буеми трябваше да направи няколко кръгчета зад волана на един от болидите на Ред Бул на 17 януари, но топлото време в Монреал провали плановете на състезателя.

 

Екипът на Ред Бул не успя да направи своето шоу, но е успял да направи няколко фотографии на болида, специалните гуми, които бяха "подковани" за да са стабилни върху леда, както и на околностите в парка "Жан Драпо".