
Продължава безпаричието в Ботев, оплакаха се футболистите от тима, предаде БТА. Те не получиха и днес дължимите им заплати и премии от клубното ръководство.
Играчите останаха крайно разочаровани от ръководството към тях. Още миналата седмица президентът на Ботев Димитър Христолов обеща да плати дължимите пари на футболистите, но все още не е превел сумите.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ