Заплатите в Ботев все още не са платени

Продължава безпаричието в Ботев, оплакаха се футболистите от тима, предаде БТА. Те не получиха и днес дължимите им заплати и премии от клубното ръководство.

 

Играчите останаха крайно разочаровани от ръководството към тях. Още миналата седмица президентът на Ботев Димитър Христолов обеща да плати дължимите пари на футболистите, но все още не е превел сумите.