Трифон Попов: Излизаме да бием Левски

снимка: pfclitex.com

"Готвим се здраво, излизаме да победим Левски", заяви президентът на Литекс Трифон Попов пред официалния сайт на клуба два дни преди дербито в Ловеч.

 

"Намираме се в деликатна ситуация и успехът за нас е задължителен. От този момент в клуба спираме всякакви изказвания. Ще говорим след мача", допълни Попов.