
снимка:
БГНЕС
Трикратният олимпийски шампион Юсейн Болт обяви, че смята да пропусне началните стартове от Златната лига през следващия сезон, за да се подготви по-добре за световното първенство по лека атлетика през 2009 година.
"Приоритет за мен през следващата година ще бъде световния шампионат през месец август в Берлин. През 2010 година нещата може да изглеждат по различен начин", каз Болт.
22-годишният състезател, който грабна златото в Пекин на 100 и 200 метра, както и в щафетата 4X100 метра, бе избран за Атлет на 2008 година в Монако тази неделя.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ