
Английският гранд Манчестър Юнайтед най-вероятно ще се раздели със сенегалския си нападател Маме Бирам Диуф, ала само временно.
The Daily Star съобщава, че мениджърът на "червените дяволи" сър Алекс Фъргюсън би желал да прати младия африканец на място, където би имал шанса да играе по-често и да трупа ценен игрови опит.
Предпочитанията на шотландеца са това да бъде клуб от Премиършип, като отборите на Бирмингам и Болтън вече са нащрек за 22-годишния стрелец.
Диуф бе привлечен на "Олд Трафорд" от норвежкия Мьолде през лятото на миналата година, като през пролетта сенегалецът реализира и първото си попадение във Висшата лига с екипа на Манчестър Юнайтед.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ