
Селекционерът на Холандия Берт ван Марвийк остана доволен от успеха с 2:0, който днес "лалетата" записаха в първия си мач на Мондиал 2010 срещу тима на Дания.
Две попадения през второто полувреме бяха достатъчни за Холандия да грабне ценни три точки, които очаквано изстрелват тима на полпозишън за лидерската позиция в група Е.
"Не дадохме почти никакви шансове на Дания. Те са дефанзивен отбор, поради което трябваше да бъдем много търпеливи. Облекчен съм, че стигнахме до трите точки", заяви наставникът на "лалетата" след срещата.
"Контролирахме мача в по-голямата му част, с изключение на последните 15 минути преди почивката. Започнахме фанстастично втората част, а след първия ни гол имахме и повече пространство за атака. До края имахме още положения и лесно можехме да отбележим още няколко гола", добави селекционерът на холандците.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ