Йоветич: Играхме много слабо през второто полувреме

снимка: ройтерс

Футболистът на Фиорентина Стеван Йоветич, който откри резултата в срещата с България заяви, че неговият тим се е представил много слабо през втората част.

 

"Играхме много слабо през второто полувреме. Лош развой за нашия отбор след изравняването в края на първата част. А веднага след началото на второто полувреме получихме и втори гол."

 

Младият футболист поясни, че голът му няма много голямо значение след като са загубили мача.