
Селекционерът на Черна гора Зоран Филипович бе разочарован от загубата на неговия тим с 1:4 от България.
"Ние направихме много добър мач, но загубихме. Това е футбола. Понякога няма логика. Резултатът 1:4 не отговаря на показаната игра. Трябва в определени моменти да имаш моменти. Трябваше в края на първото полувреме да водим с 2 или 3 гола, но за сметка на това българите изравниха в края на полувремето."
"В началото на втората част поведоха с 2:1 и направих три офанзивни смени, след което получихме два гола от контра атаки. Не виня футболистите за тази загуба. Не заслужавахме да загубим по този начин."






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ