Йол: Реферът ни ощети

снимка: БГНЕС

Треньорът на Хамбургер Мартин Йол призна, че представянето на отбора му в мача срещу Бохум, завършил 1:1, е било слабо, но заяви, че още по-зле се е представил реферът на срещата. Ивица Олич спаси хамбургци от още една загуба далеч от дома.


„Според мен фаулът, който доведе до гола на Бохум, както и отменения гол за нас, бяха неправилни решения. Въпреки това обаче Бохум създадоха доста положения, а ние имахме късмет в доста ситуации. Като цяло, трябва да се задоволим с равенството, въпреки надеждата да завършим деня с нещо повече в актива си." заяви холандецът.


След равенството Хамбургер вече са пети, на седем точки от лидера Хофенхайм.