Дзамброта: Не всичко е загубено

снимка: БГНЕС

Джанлука Дзамброта заяви, че сезонът все още не е загубен за Милан, но отборът трябва да спре да съжалява за пропуснатите възможности и да се концентрира върху мача за Купата на Италия, който предстои през седмицата. Снощи „росонерите" загубиха от Палермо с 3:1 и вече изостават на шест точки от лидера Интер.


„Винаги е разочароващо да загубиш мач. Мисля, че ключовият момент на тази среща беше изпуснатата от Роналдиньо дузпа. Ако бяхме вкарали, резултатът вероятно щеше да е различен. Получаваме твърде много голове напоследък и трябва да сме по-концентрирани по всяка точка на терена. Справихме се добре само през първата част, когато рискувахме повече. Сега трябва да забравим лошото си представяне. Все още сме втори и има много време до края, така че не всичко е загубено" заяви Дзамброта.