
Всичко върви по план за треньора на Хмабургер Мартин Йол, след като отборът му успя да се въстанови от ужасната загуба срещу Хофенхайм през уикенда и снощи победи Щутгарт с 2:0.
„Тазвечершното ни представяне по нищо не приличаше на това срещу Хофенхайм. Показахме добра концентрация още от първата минута. Отборът ми игра на добра скорост, но не трябва да отричаме, че и Щутгарт е добър отбор. Всички говорят за мачовете трез седмицата, но ние играем така от известно време." заяви бившият наставник на Тотнъм.
В събота Хамбургер ще гостува на Хановер в надпреварата за събиране на точки в Бундеслигата. В момента Хамбургер са трети с точка зад Леверкузен и две зад лидера Хофенхайм.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ