Балак може да се раздели с капитанската лента на Бундестима

снимка: БГНЕС

Полузащитникът на Челси Михаел Балак може ще бъде понижен в националния отбор на Германия, след като мюнхенския вестник "Абендцайтунг" съобщава, че халфа ще бъда заменен като капитан на "маншафта" от Филип Лам.

 

32-годишният Балак се извини чрез изявление на селекционера Йоахим Льов през миналия уикенд, след като критикува своя наставник, че не уважава по-старите играчи в Бундестима.

 

Двамата обаче все още не са срещали очи в очи, а изданието твърди, че Балак ще загуби капитанската лента като компромис за това да продължи да играе за националния отбор на Германия.

 

Германската футболна асоциация не пожела да коментира публикацията в "Абендцайтунг", който пък не цитира своя източник на информация.