
Полузащитникът на Челси Михаел Балак може ще бъде понижен в националния отбор на Германия, след като мюнхенския вестник "Абендцайтунг" съобщава, че халфа ще бъда заменен като капитан на "маншафта" от Филип Лам.
32-годишният Балак се извини чрез изявление на селекционера Йоахим Льов през миналия уикенд, след като критикува своя наставник, че не уважава по-старите играчи в Бундестима.
Двамата обаче все още не са срещали очи в очи, а изданието твърди, че Балак ще загуби капитанската лента като компромис за това да продължи да играе за националния отбор на Германия.
Германската футболна асоциация не пожела да коментира публикацията в "Абендцайтунг", който пък не цитира своя източник на информация.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ