Янев този път засипа с похвали футболистите си

снимка: БГНЕС

Наставникът на ЦСКА Христо Янев бе лаконичен след победата с 2:0 над Спартак (Плевен), с която тимът се класира на 1/4-финалите в турнира за Купата на България.

Въпреки че през първите 20-ина минути на второто полувреме домакините опитаха да върнат интригата в мача, гостите от София имаха повече чисти положения и пропуснаха да спечелят по-изразително.

„Изглеждаше, че създадохме много положения и можеше да победим с по-голям резултат“, отбеляза и Янев пред камерата на „Диема Спорт“. „Страхотен двубой за нашия отбор, показахме голямо старание и желание.

Вървим напред, момчетата показаха воля и характер, което е радващо. Не мислим докъде можем да продължим за Купата, играем мач за мач и се радваме, че участваме в този турнир. С такова старание на футболистите, можем да стигнем много напред.

Всички футболисти, които бяха на терена, бяха отличници“, заключи Янев, с което демонстрира далеч повече задоволство от играта в сравнение с предишния мач срещу Германея в първенството на В група, когато остана недоволен от поведението на играчите си.