Всички резултати от Евро квалификациите тази вечер

снимка: uefa.com

Тази вечер се изиграха една част от квалификациите за Евро 2016, като в двубоите се получиха и някои интересни резултати.

Отборът на Исландия вече заема първото място в група А, след като победи Чехия в прекия двубой за водачеството с 2:1 у дома. Това им даде аванс от две точки на върха, като за момента те са с 15, а чехите с 13. Холандия пък победи Латвия с 2:0 като гост и остава трети с 10 пункта.

В други по-интересни срещи, Полша разгроми гостуващия тим на Грузия с 4:0, а хеттрик само в рамките на пет минути реализира нападателят на Байерн (Мюнхен) Роберт Левандовски. Това бе четвърта победа за домакините в квалификациите и те остават лидери в своята група D с актив от 14 точки, на три пред Шотландия и на четири пред световния шампион Германия. Унгария продължава битката в група F с Румъния и Северна Ирландия, като днес те победиха с 1:0 Финландия като гост. За момента унгарците са с 11 точки, една по-малко от Северна Ирландия и две от Румъния.