
Отборите на Върджин и Испания Рейсинг няма да използват системата КЕРС за следващия сезон във Формула 1, заявиха днес от Косуърт - доставчикът на двигатели на двата тима.
Системата за въстановяване на кинетичната енергия се завръща в "кралските гонки" догодина, след като през 2010 г. отборите взеха решение да не ползват услугите й.
Генералният мениджър на Косуърт Марк Галахър обаче довери пред F1 Fanatic, че Върджин и Испания Рейсинг няма да бъдат сред екипите, които ще се доверят на КЕРС.
"За момента Уилямс единствен от нашите клиенти ще използва КЕРС през 2011 г. Върджин и Испания Рейсинг няма да го направят", разкри Галахър.
Той обаче довери, че двата отбора са изразили интерес да използват системата през 2012 г.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ