
Нападателят на Барселона Давид Вия поздрави усилията на Спортинг (Хихон), които успяха да постигнат равенство 1:1 с каталунския гранд.
„Давам им отлична оценка. Това беше един от най-трудните ни мачове през сезона. Отборът на Спортинг заслужава похвала. А на страхотната им публика давам 10 от 10," заяви Вия.
„Радвам се, че все пак успяхме да спечелим една точка, защото срещата в действителност беше изключително оспорвана," допълни той.
„Ние положихме доста усилия, за да стигнем до равенството и важното е, че успяхме да го направим. Щастлив съм да бъда играч на тим като Барселона, защото ние никога не се отказваме," завърши Вия.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ