
Сръбският защитник на Манчестър Юнайтед Неманя Видич призна, че формата на отбора в началото на сезона е била леко притеснителна, но сега тимът си връща самоувереността.
„Не започнахме добре в първите мачове и ако нямаш добро начало започваш да се чудиш какво може да се случи. Притесняваш се, че ако загубиш само още един мач и си вън от надпреварата за титлата. Тази мисъл те следва и те притеснява непрекъснато. Дори по време на мач се тревожиш за представянето си. Но когато започнеш да побеждаваш и да вкарваш голове, самоувереността ти нараства. Сега пак изглеждаме като отбор, единни и в добра форма. Вярвам, че тази година можем да сме по-добри от миналата" заяви защитникът на „червените дяволи".






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ