Джонатан Виера се разписа на два пъти за победата на испанския Валенсия с 4:0 срещу италианския Интер на турнира "International Champions Cup" в САЩ. Евер Банега и Жонас добавиха по едно попадение във вратата на "нерадзурите".

Във вторник испанците ще играят с Евертън за петото място в крайното класиране в турнира. Интер пък ще се изправи срещу Ювентус в двубой за седмата позиция.

Банега изведе Валенсия напред в резултата още в седмата минута с удар с десния крак. Виера вкара второто попадение в 34-ата минута.

Жонас се възползва от асистенция на Джонатън Виера и направи резултата класически - 3:0 малко след началото на втората част.

Виера довърши "нерадзурите" с второто си попадение в срещата и общо четвърто за Валенсия в последните секунди на редовното време, оформяйки крайното 4:0.