Пари Сен Жермен записа първа победа за сезона във френското първенство, след като се наложи с 2:1 след доста усилия срещу новака Нант в среща от 3-ия кръг на Лига 1.

Единсон Кавани беше близо до гола в 23-ата минута, но неговият силен удар мина на сантиметри от лявата греда на домакините от Нант.

Все пак, уругвайският нападател успя да се разпише само минута по-късно, когато се измъкна от защитата на съперника след пас на Златан Ибрахимович и вкара топката в мрежата за 1:0.

Нант изравни седем минути след почивката с автогол на Алекс, но Езекиел Лавеци оформи крайното 2:1 в 73-ата минута след страхотно воле.

След тази победа Пари Сен Жермен заема 8-о място във временното класиране на Лига 1 с актив от 5 точки, докато Нант се намира на 12-а позиция с 3 пункта.