(ВИДЕО) ЦСКА пресуши Морето в мач с уникални голове

ЦСКА победи Черно море с 3:1 в мач от осмия кръг на Първа лига, който се игра на "Армията" късно снощи. "Червените" поведоха още в 14-та секунда, когато точен беше Едвин Джеси, но в ситуацията останаха огромни съмнения за нарушение на голмайстора срещу вратаря на варненци.

В 14-та минута резултатът стана 1:1, след като Витаутас Черниаускас си вкара автогол по рядко срещан начин. Литовецът опита да ритне напред една върната топка, но вместо това я намери с външен фалц и комично я прати в собствената си мрежа. Попадението със сигурност ще предизвика отзвук в социалните мрежи по света с нелепостта си.

Кирил Десподов отбеляза красиво попадение от фаул в 39-та минута за 2:1, а в 58-та Рубен Пинто прониза мрежата на моряците след шут от далечна дистанция за крайното 3:1.

Дебют с червената фланелка направи най-новото попълнение в състава Али Соу, който замени Едвин Джеси в 80-та минута.