Верона бие без Михайлов

снимка: hellasverona.it

Вратарят на националния отбор Николай Михайлов остана резерва за Верона при победата с 2:1 срещу Аталанта в среща от 15-ия кръг на италианската Серия А.

Михайлов, който преди три дни дебютира на вратата на Верона при поражението с 1:4 от Сампдория за купата на Италия, сега отново седна на пейката за сметка на титуляра Рафаел.

Гостите от Аталанта поведоха с гол на Херман Денис, но Верона направи обрат в последните минути.

Хуан Гомес изравни в 82-а минута, а Жоржиньо отбеляза победния гол за Верона от дузпа три минути преди края.

Това е осма победа за Верона в калчото този сезон и тимът заема 6-о място с 25 точки, посочва БТА.

Продължава възходът на Сампдория под ръководството на новия треньор Синиша Михайлович.

След като в сряда Дория постигна първа победа под ръководството на Михайлович за купата на страната срещу Верона, сега генуезците записаха и първи успех в шампионата начело със сърбина след 2:0 срещу Катания.

Сампдория стигна до успеха с голове след почивката на Едер и Маноло Габиадини.