Вермален: Не съм доволен от равенството

Белгийският защитник на Арсенал Томас Вермален разкри, че е разочарован от равенството на своя отбор с Уест Хям в среща от 10-ия кръг на английската Висша Лига. Въпреки, че водеха с 2:0 на полувремето, "артилеристите" допуснаха два гола след почивката и в крайна сметка спечелиха едва една точка от двубоя.


„Много съм разочарован, трябваше да спечелим, допуснахме два нелепи гола. Според мен отсъжданията на съдията повлияха на развитието на срещата. Поведохме с два гола и през второто полувреме не оставихме почти никакви шансове за Уест Хям, те вкараха на два пъти без да имат сериозни атаки. За съжаление този двубой ми напомни за мача ни с АЗ, отбелязаха ни попадения, въпреки че имахме предимство и това не е добре", разкри Вермален.