
Звездата на ПСВ (Айндховен) Ибрахим Афелай сподели, че е изключително доволен от старта на сезона за своя отбор. "Филипсите" заемат втората позиция в класирането, само на две точки зад водача Твенте.
„Очевидно е, че сме на прав път. Нормално е понякога нещата да не се развиват по най-добрия начин, но засега се справяме отлично със задачите си. Орландо Енгелар и Андре Ойер са много важни футболисти за нас. Отборът ни е отлично сглобен, а играчите се борят докрай във всеки мач. Щастие е да играеш в такъв колектив", заяви Афелай.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ