Венгер: Доволен съм от нападателите в тима

снимка: dailymail.co.uk

Мениджърът на Арсенал Арсен Венгер похвали играта на тима си и в частност тази на датския нападател Никлас Бендтнер, който вкара два гола при победата с 3:1 като гост срещу Уест Бромич Албиън в среща от 28-ия кръг на Висшата лига на Англия.

 

„Двамата нападатели в този мач играха силно. Бендтнер започва да вкарва все повече голове, а Аршавин навлиза във форма. Той нямаше късмет в завършващата фаза.

 

Когато играеш за Арсенал си равняван с играчи от преди години, защото този отбор е нещо специално за феновете. Бендтнер доказа, че има талант, за да бъде един от големите играчи на Арсенал", каза Венгер.