
Израелецът Йоси Бенаюн изрази задоволството си след мача със Съндърланд, завършил 2:0 в полза на неговия Ливърпул. Полузащитникът вкара второто попадение за „мърсисайдци", след като Давид Нгог бе открил резултата.
Според него, важното е че Ливърпул за взели своето в мача и сега могат да чакат Юнайтед да сбърка тази вечер срещу Нюкясъл. „Радвам се за гола, но най-важното са точките", каза Бенаюн.
„След загубата от Мидълзбро беше важно да се върнем пак към добрата си форма и да спечелим. Сега вече можем да мислим за Реал Мадрид следващата седмица. Победата бе важна, защото трябва да покажем на феновете, че се борим, дори и да завършим втори в крайното класиране", добавя израелецът.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ