Васлуй не успя да излезе втори в Румъния

Румънският Васлуй на Станислав Генчев и Живко Миланов не успя да излезе на втора позиция в местния шампионат, след като днес "зелено-жълтите" загубиха с 1:2 гостуването си на Тимишоара.

Живко Миланов попадна в стартовия състав на Васлуй, ала бе заменен след 75 минути игра, когато на негово място в игра се появи Раул Костин. Станислав Генчев пък изигра пълни 90 минути за своя тим, ала също не успя да помогне на гостите да стигнат до нещо повече в срещата.

Паул Пап изведе Васлуй напред в резултата след 32 минути игра, ала домакините от Тимишоара осъществиха пълен обрат, благодарение на попаденията на Янис Зику от дузпа и Дорин Гога.

Така Васлуй остава четвърти с актив от 24 точки от 14 изиграни срещи, докато Тимишоара излезе втори с 4 точки повече. Лидер остава Оцелул с 32 точки.