Вашингтон по следите на свободния агент Оберто

снимка: nba.com

Отборът на Вашингтон Уизардс се е свързал със свободния агент Фабрисио Оберто. Аржентинецът остана без отбор, след като отборът на Детройт откупи неговия договор.

 

Той игра няколко сезона в тима на Сан Антонио Спърс преди да бъде заменен в тима на Милуоки Бъкс. Те от своя страна го размениха в Детройт.

 

Все още няма яснота около евентуалната сделка, която крилото ще подпише с „магьосниците".