
снимка:
nba.com
Отборът на Вашингтон Уизардс се е свързал със свободния агент Фабрисио Оберто. Аржентинецът остана без отбор, след като отборът на Детройт откупи неговия договор.
Той игра няколко сезона в тима на Сан Антонио Спърс преди да бъде заменен в тима на Милуоки Бъкс. Те от своя страна го размениха в Детройт.
Все още няма яснота около евентуалната сделка, която крилото ще подпише с „магьосниците".






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ