
Отборът на Финикс Сънс откупиха договора на новодошлия в тима Бен Уолъс. Центърът пристигна при „слънцата" от тима на Кливланд като част от сделката за Шакийл О'Нийл, който от следващия сезон ще прави компания на Леброн Джеймс.
От отбора са платили 10 милиона долара на играча за да откупят неговия договор, според който те трябваше да платят на центъра 14 милиона за периода от 2009-а до 2010-а година. Това ще направи Уолъс свободен агент за следващата кампания.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ