
Вратарят на Манчестър Юнайтед благодари на своите съотборници, след като днес счупи рекорда за най-много минути без гол в английската Висша лига, при победата на "червените дяволи" с 1:0 срещу Уест Хям.
"Всичко се дължи на усилена работа от страна на целия отбор", заяви холандския страж пред Sky Sports 1. "И аз направих няколко спасявания, но защитниците бяха невероятни. Всички се връщаха навреме и играха стабилно. Рекордът ми е резултат от отборни усилия."
"Фантазстично е, че успях да счупя толкова старо постижение, но най-важното постижение днес е, че отново сме на върха и ще правим всичко по силите си да останем там", допълни Ван дер Сар.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ