Реднап: Смятам, че доминирахме мача

снимка: ройтерс

Треньорът на Тотнъм Хари Реднап изяви несъгласие с мениджъра на Арсенал Арсен Венгер, който сподели пред медии, че голът, който бил отменен в ущърб на неговия тим е бил напълно редовен и че „топчиите" е трябвало да спечелят двубоя.

 

Мачът между „артилеристите" и Тотнъм завърши наравно 0:0, а гол на Емануел Ебуе, който в последствие бе изгонен, бе отменен за нарушение срещу Джонатан Уудгейт.

 

„Сигурно съм бил на друг мач, защото това което аз видях бе Тотнъм да доминира през цялото време, дори преди да останем с човек повече", каза Реднап. „Направиха няколко опасни контра-атаки, но като цяло ние контролирахме нещата. Все пак си мисля, че Арсенал ще се класира за Шампионската лига", завършва Реднап.