
Вратарят на Холандия Едвин ван дер Сар е категоричен, че неговият отбор ще излезе напълно мобилизиран в двубоя срещу Румъния, макар и без няколко ключови футболисти.
"Мисля, че е напълно логично няколко мои съотборници да получат почивка и да не играят в този мач, след като си осигурихме място в следващата фаза. Ние обаче помним, как преди 4 години бяхме в същото положение и съдбата ни зависеше от Чехия, а те победиха. Затова смятам, че ние също сме длъжни да победим Румъния".
"За вчерашния резултат (4:1 срещу Франция) мисля, че и най-големия оптимист не би го предвидил. В нашия отбор всеки знае мястото си на терена. Работихме много върху това в последните дни", каза Ван дер Сар. /БГНЕС






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ