
Изпълнителният директор на Нюкясъл Денис Уайз се срещна с агента на Андрей Аршавин и ще опита да се пребори с Манчестър Сити за подписа на нападателя, пишат английските медии.
Самият играч потвърди, че с удоволствие би преминал в английски отбор:
"В Русия, както в Англия се говори, че Нюкясъл ме иска, но досега конкретно предложение няма. Разбира се, бих играл в Англия. Ако ми направят предложение, бих се заинтересувал", каза Аршавин.
Нападателят има срок до 20 юни да си намери нов отбор, в противен случай Зенит Санкт Петербург няма да го продаде и ще отхвърля всички оферти за него.
"Ако Аршавин не си намери клуб до 20 юни, остава при нас, това е решение на треньора Дик Адвокат", съобщи пресаташето на Зенит Константин Сарсани.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ