
Капитанът на Байерн Мюнхен Марк Ван Бомел бе много доволен след победата над Лион вчера с 3:0. Така „баварците" се класираха за финала след общ резултат 4:0, а в герой за тях се превърна Ивица Олич отбелязал три гола.
„Аз съм горд от този отбор и това, което постигнахме тази вечер. Това бе супер представление. Ние наистина разполагаме с добър отбор и аз имам вяра в нашите сили. Ние всички сме много гладни за успехи," заяви Ван Бомел след мача.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ