
Полузащитникът на Байерн Мюнхен Бастиан Швайнщайгер изрази задоволството си от победата 3:0 над Лион на „Стад Жерлан", но предупреди съотборниците, че още е рано да празнуват, защото до пълния триумф остава още един мач.
„Страхотно е, че се класирахме на финала. Ние сме добър отбор и притежаваме дух и характер. За мен е удоволствие да играя в такъв клуб.
Разполагаме с много добри футболисти и вярваме в силите си. Гладни сме за успехи", каза немският национал след мача.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ