Вальо Илиев: Нямаме синхрон и играем слабо, това е

Капитанът на ЦСКА Валентин Илиев беше един от футболистите на „червените", които имаха най-много проблеми и работа по време на злополучното гостуване на Лудогорец, спечелено убедително с 3:0 от шампионите в Разград.

Вальо Илиев призна, че отборът играе слабо, защото му липсва синхрон и точно подобно нещо демонстрира той заедно с партньорите си в отбраната.

Жаксон Менди и Илиев са безспорно класни футболисти, но липсата на разбирателство им коства голове в мрежата на ЦСКА в 41-ата и 65-ата минута.

Последното попадение на Лудогорец беше реализирано при контраатака и отново в центъра беше оставен противников играч - Марселиньо - който безпроблемно се разписа.

Илиев имаше възможността да открие резултата в 39-ата минута, когато стреля с глава от близка дистанция, но ъгълът пред него не беше голям и той не нацели рамката на вратата.

Илиев се държа достойно след тежкото поражение от Лудогорец и не потърси оправдание, а просто призна, че единствената му цел оттук нататък ще бъде всеобщото развитие на отбора.

„Неприятна загуба, няма какво да се оправдаваме. Тежко ни е, но трябва да вдигаме главата", каза Илиев.

„На този етап нямаме синхрон и играем слабо. Знаем в каква ситуация сме се събрали, знаем какво ни липсва и колко тежко ще бъде. Аз няма да спра дотук и ще продължавам да работя.

Периодът е тежък, не се знаеше дали ще има отбор преди няколко седмици, но не искам да се повтарям и да звучи сякаш се оправдавам.

Не можем да наведем глави и да се носим по инерцията, аз никога няма да го направя това и докато съм тук, ще имаме мотивация и ще работим, за да се развиваме. Моите колеги и ръководството мислят по същия начин.

Аз не съм свикнал и никой не е свикнал ЦСКА да няма победа в толкова мачове, но това е", завърши Вальо Илиев.