Валентин Илиев: Надявам се да направим добър мач със Сърбия

снимка: БГНЕС

Защитникът на Терек (Грозни) Валентин Илиев каза на летище "София", преди излитането на националите за приятелската среща със Сърбия в сряда, че отборът трябва да не допуска игра като тази в мача с Грузия.

 

"Трябва да извлечем максимума от тази приятелска среща. Не трябва да правим същите грешки като на мача с Грузия", каза бившият защитник на ЦСКА.

 

"Надявам се да се представим на ниво и да стане добър двубой", завърши националът.