Рангелов: Надявам се да бъда титуляр

снимка: БГНЕС

Нападателят на Енерги Котбус Димитър Рангелов заяви на летище София, че се надява да играе като титуляр в утрешната контрола със Сърбия.

 

"Надявам се играчите, които не са имали шанса да бъдат титуляри да го получат в мача със Сърбия. Все пак мачът е приятелски. Много бих се радвал да оформя партньорство с Бербатов в атака."

 

Митко Рангелов коментира и съперниците ни в утрешната контрила.

 

"Балканските страни сме известни със своя темперамент, затова си мисля, че ще се получи остър двубой с голям заряд," заяви Рангелов на летище София.

 

Утре от 18:30 в Белград е срещата между Сърбия и България.