
Голмайсторът на ЦСКА Москва Вагнер Лов мечтае да играе в Реал Мадрид, но е доста по-вероятно да премине в Евертън. Бразилецът привлече вниманието на много европейски клубове с добрите си изяви, но само „карамелите" проявяват реален интерес към него.
„Само Евъртън са се свързали с мен до момента, но би било невероятно да заиграя за Реал Мадрид. Всеки играч мечтае да отиде при тях. Ще направя всичко възможно да се договоря с президента на ЦСКА." заяви Лав.
Евертън искаше да привлече бразилеца още през лятото, но тогава „карамелите" предпочетоха Саа от Манчестър Юнайтед. Сега обаче французинът, както и нигериецът Якубу са контузени и услугите на Лав отново са полезни на отбора.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ