
снимка:
БГНЕС
Томаш Галашек се завърна в Бундеслигата след по-малко от шест месеца, след като подписа с Борусия Мьонхенгладбах. 35-годишният чех напусна през лятото Нюрнберг, за да завърши кариерата си в Баник Острава, но не можа да устои на изкушението да се завърне в германския футбол.
„Това беше едно от най-трудните решения в живота ми и не само във футбола. Пристигнаха оферти и пак получих възможността да играя на най-високо ниво, но и да бъда близо до семейството си. Съжалявам само за това, че оставям Баник." заяви Галашек.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ